Obróbka na automatach tokarskich

Obróbka i usługi na automatach tokarskich jest jedną z głównych specjalności naszej firmy w Rzeszowie. Automaty tokarskie wykorzystywane są do produkcji masowej. Charakteryzują się one wysoką wydajnością pracy oraz precyzją wykonania danych elementów.
Toczenie na automatach tokarskich pozwala na wykonanie skomplikowanych elementów na jednej maszynie bez wielokrotnego mocowania. Na automatach tokarskich możliwa jest ciągła obróbka dzięki zastosowaniu podajnika prętów, która zapewnia stały dostęp do materiału bez konieczności zatrzymania procesu.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w zakresie obróbki skrawaniem pozwalają nam na wytwarzanie precyzyjnych części dla różnych gałęzi przemysłu min. motoryzacyjnego, maszyn obróbczych, elektroniki, urządzeń wysokociśnieniowych, urządzeń gaśniczych, kolejowego itp. Najczęściej na automatach tokarskich wykonujemy niewielkich gabarytów detale o maksymalnej średnicy 20mm. Na automatach tokarskich możliwe jest toczenie stali nierdzewnej, automatowej, tworzyw sztucznych, aluminium, mosiądzu, brąz.

Produkcja części na automatach tokarskich

Elementy najczęściej toczone na automatach tokarskich w naszej firmie to: trzpienie, igły, rdzenie, tulejki, nakrętki, nyple, wałki, osie, bolce, korpusy, przepusty nierdzewne, dysze, złączki, obudowy czujnika, złączki stożkowe, przejściówki, nity, suwaki, korpusy, szpilki itd. Toczenie na automatach tokarskich wykonujemy dla klientów z Polski i całej Europy.

Obróbka masowa małych elementów

 

Automaty tokarskie usługi

Usługi na automatach tokarskich wykonywane w SerwoTech Rzeszów gwarantują, że detale jakie powstają będą wysokiej jakości i zgodne z założeniami projektu. Czuwa nad tym nasz dział projektowy, labolatorium i maszyny do sprawdzania jakości poszczególnych serii. Duże doświadczenie i najlepsze maszyny CNC w naszym parku maszynowym pozwalają nam realizować produkcję masową detali dla dużych zleceniodawców w Polsce jak i UE.

Toczenie na automatach tokarskich – SerwoTech Rzeszów