Obróbka na automatach tokarskich

Obróbka na automatach tokarskich – Jedną z głównych specjalności naszej firmy jest toczenie na automatach tokarskich.  Automaty tokarskie wykorzystywane są do produkcji masowej.  Charakteryzują się wysoką wydajnością oraz precyzją wykonania danych elementów.
Toczenie na automatach tokarskich pozwala na wykonanie skomplikowanych elementów na jednej maszynie bez wielokrotnego mocowania. Na automatach tokarskich możliwa jest ciągła obróbka dzięki zastosowaniu podajnika prętów, która zapewnia stały dostęp do materiału bez konieczności zatrzymania procesu.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w zakresie obróbki skrawaniem pozwalają nam na wytwarzanie precyzyjnych części dla różnych gałęzi przemysłu min. motoryzacyjnego, maszyn obróbczych, elektroniki, urządzeń wysokociśnieniowych, urządzeń gaśniczych, kolejowego itp. Najczęściej na automatach tokarskich wykonujemy niewielkich gabarytów detale o maksymalnej średnicy 20mm. Na automatach tokarskich możliwe jest toczenie stali nierdzewnej, automatowej, tworzyw sztucznych, aluminium, mosiądzu, brąz.

Produkcja części na automatach tokarskich

Elementy najczęściej toczone na automatach tokarskich w naszej firmie to: trzpienie, igły, rdzenie, tulejki, nakrętki, nyple, wałki, osie, bolce, korpusy, przepusty nierdzewne, dysze, złączki, obudowy czujnika, złączki stożkowe, przejściówki, nity, suwaki, korpusy, szpilki itd. Toczenie na automatach tokarskich wykonujemy dla klientów z Polski i całej Europy.

Obróbka masowa małych elementów

Toczenie na automatach tokarskich – Serwotech Rzeszów