Producent części wysokiej jakości

Produkujemy wysokiej jakości części z metalu

– dla branży automotiv,
– oraz sprzęt przeciwpożarowy,

Wszystkie wytwarzane w naszej firmie części i podzespoły wymagają bardzo wysokich wymagań jakościowych z uwagi na spełniane funkcje i na działanie produktu końcowego. Są poddawane zaostrzonej procedurze kontroli jakości.

Producent części jakościowych

Podczas produkcji korzystamy z materiałów najwyższej jakości europejskich producentów do ich wytwarzania w tym:
– stale nierdzewne – z Huty UGITECH z Francji
– aluminium – pochodzenia duńskiego od dostawcy
– tworzywa sztuczne z Niemiec min e-singer
– stale trudno ścieralne zamawiane ze Szwecji huta SAAB
– stale czarne zamawiane z czeskiej huty Morawy.

Specjalizujemy się w częściach i podzespołach krytycznych z uwagi na działanie końcowego produktu. Również wymagających 100% kontroli jakości.

Wykonujemy również części miniaturowe do mechanizmów (mikromechanika) wymagających wysokiej precyzji. Znajdują one zastosowanie w zaawansowanych urządzeniach np;

– urządzenia medyczne,

– drukarki specjalizowane,

-urządzenia pracujące z bardzo dużą szybkością na liniach produkcyjnych.

Dział Badawczo Rozwojowy Serwotech

Produkcja specjalistycznych części i mikromechanizmów dla naszych wymagających klientów wymagała utworzenia działu badawczo rozwojowego w naszej firmie. Dzięki temu jesteśmy wstanie oprócz usługi produkcji CNC końcowego wyrobu wspierać klienta na etapie projektowania i wdrażania nowego produktu na rynek. Służymy swoja wiedza i doświadczeniem w celu optymalizacji projektu, kosztu wytworzenia, spełnienia wymogów jakościowych i wytrzymałościowych.

Dla naszych klientów którzy zlecają produkcję seryjną wykonujemy prototypowanie i pełną diagnozę opłacalności produkcyjnej z poszukiwaniem obszarów optymalizacji.

Aby sprostać coraz wyższym wymaganiom stawianym przez naszych odbiorców stale inwestujemy w rozwój parku maszyn , jego modernizacje oraz narzędzia pomiarowe i nowoczesne narzędzia pomiaru.

Procesy produkcyjne odbywające się w naszej firmie ulegają coraz większej automatyzacji dzięki czemu wzrasta niezawodności i stabilność procesu produkcyjnego. Minimalizujemy wpływ błędów ludzkich na wyrób końcowy.