Produkcja rolek jezdnych

Wykonujemy rolki jezdne transportowe, przenośnikowe, dociskowe, prowadzące, do linii produkcyjnych, przenośników rolkowych do transportu opakowań, części, wyrobów dla różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy w stanie wykonać rolki o średnicy maksymalnej 200 mm. Mogą być one wykonane na korpusach:

– stalowych, aluminiowych, nierdzewnych, z tworzyw sztucznych.

Rolki transportowe do linii produkcyjnych

Rolki z bieżnikiem z poliuretanu

Rolki jezdne z bieżnikami z poliuretanu są przystosowane do pracy w agresywnych środowiskach (np: popularne rozpuszczalniki – benzyna, smary i oleje) i charakteryzują się bardzo dużą żywotnością. Są również bardzo odporne na ścieranie – znacznie wolniej się zużywają i nie wymagają tak częstego serwisu jak rolki gumowe. Mogą pracować w temperaturach do 80 stopni C.

Rolki jezdne wykonujemy wg projektu i dokumentacji klienta oraz wg własnej dokumentacji. Pomagamy w doborze profilu rolki do wymagań i konkretnego zastosowania.

 

Rolki jezdne napędowe lub swobodne

W firmie Serwotech wykonujemy zarówno rolki jezdne napędowe oraz swobodne. Charakteryzują się one bardzo dobrymi właściwościami tłumienia drgań. Rolki jezdne z poliuretanu z powodzeniem zastępują rolki pokryte gumą zazwyczaj stosowane w tego typu rozwiązaniach. W stosunku do gumowej rolki przedłużającej żywotność kilkukrotnie i wydłużają okres pomiędzy serwisami.

Do specjalnych zastosowań wykonujemy również rolki pełne monolityczne z innych tworzyw:
– POM-C (poliacetalu),
– PA6 (z nylonu),
– Polietylenu PE,
– Polipropylenu PP,
– Teflonu PTFE.

Na zlecenie klienta wykonaliśmy rolki jezdne o dużej precyzji wykonania. Zastosowanie technologii obróbki CNC umożliwia uzyskanie wysokiej powtarzalności i dokładności wymiarowej rolki w stosunku do rolek wylewanych w formach. Wykonujemy rolki jezdne w seriach przeważnie od 100 sztuk. Możemy wykonywać je na materiale powierzonym przez klienta jak również na materiale własnym. Proces obróbki rolki jezdnej był wykonany na precyzyjnej tokarce CNC marki Mazak.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą CNC w Rzeszowie i produkcją seryjną detali zapraszamy do KONTAKTU. Realizujemy zlecenia dla firm i klientów z całej Polski oraz państw UE w szczególności Francji, Niemiec na podstawie dokumentacji powierzonej lub opracowanej przez inżynierów z naszej firmy. Wykonujemy detale, elementy, części oraz poprawiamy technologicznie wykonując je z metalu oraz tworzyw sztucznych w dużych ilościach.

Usługi CNC Rzeszów