Centrum Obróbcze CNC

Nakamura STW 40

Firma Serwotech zakupiła wieloosiowe centrum obróbcze CNC Nakamura STW 40. Maszyna CNC umożliwia 5-osiową obróbkę detali na obu wrzecionach. Dodatkowo posiada robot ładujący półfabrykaty (robot załadowczy) usprawniający proces produkcji wraz z paletowym magazynem na półfabrykaty.

Centrum obróbcze Nakamura

Centrum obróbcze CNC Nakamura Tome model STW 40 umożliwia 5-osiową obróbkę, gdzie narzędzie przesuwa się w osiach liniowych X,Y i Z oraz obraca się w osiach A i B, aby zbliżyć się do obrabianego przedmiotu w dowolnym kierunku. Nakamura Tome STW 40 to wielofunkcyjna maszyna CNC z dwiema konwencjonalnymi dolnymi głowicami i jedną wieżyczką frezującą z osią B do obróbki złożonych części. Dodatkowo maszyna posiada robot ładujący półfabrykaty (robot załadowczy) usprawniający proces produkcji wraz z paletowym magazynem na półfabrykaty.

Toczenie na CNC

Na centrum obróbczym Nakamura STW 40 realizowane są usługi CNC z materiału powierzonego oraz własnego. Na centrum tokarskim Nakamura Tome STW 40 możliwe jest precyzyjne toczenie stali nierdzewnej, czarnej, automatowej, tworzyw sztucznych, aluminium, mosiądzu, brązu, żeliwa. Maksymalna średnica toczenia 400mm, maksymalna długość toczenia 1500mm.

Na centrum tokarskim CNC Nakamura STW 40 produkowane są szybko złączki hydrauliczne, końcówki do węży i przewodów hydraulicznych, tulejki stalowe gwintowane, korpusy narzędzi skrawających, nakrętki, zawory, specjalne śruby.

Jeżeli interesuje Cię toczenie na CNC metalu lub tworzyw sztucznych i produkcja seryjna zapraszamy do KONTAKTU. Sprawdź również nasze realizacje na stronie internetowej oraz możliwości produkcyjne – PARK MASZYN CNC w RZESZOWIE.

Serwotech Rzeszów – Toczenie CNC