Jakość w SerwoTech

System Kontroli Jakości
Wytwarzanych Detali i Elementów

Za jakość w firmie SerwoTech odpowiada opracowany przez nas system kontroli jakości oraz obiegu dokumentacji technicznej opartej o zaleceniach i wymaganiach Systemu Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2015.

Pomiarów dokonujemy za pomocą:

Legalizacji i kalibracji narzędzi pomiarowych dokonujemy w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym.

Narzędzia pomiarowe

Zapewniamy wysokie standardy i pełną powtarzalność wytwarzanych elementów dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz najnowocześniejszym sprzętom pomiarowym. Dokładamy wszelkich starań aby produkowane komponenty wykonane były zgodnie z dołączonymi rysunkami. Kontrola w Firmie jest wielostopniowa, od produkcji, poprzez kontrolę ręczną, następnie na urządzeniach pomiarowych.

Warto podkreślić, że zarządzanie jakością w Firmie nie ogranicza się tylko do przestrzegania zapisanych norm i wymagań technologicznych. Najważniejszy jest dobrze zgrany i przeszkolony zespół, który należycie i chętnie wykonuje swoje obowiązki. Posiadamy właśnie takich ludzi u siebie w firmie. Każdy z pracowników dokłada wszelkich starań, aby wynik realizowanych zadań był zgodny z oczekiwaniami klientów. Osoby biorące udział w życiu Firmy zdają sobie doskonale sprawę, że to właśnie klient jest ostatecznym recenzentem pracy całego zespołu i rezultatów naszej  pracy.