O Nas

Obróbka Seryjna Metali i Tworzyw Sztucznych

SERWOTECH jest firmą, której kluczowym obszarem działalności jest wytwarzanie komponentów poprzez obróbkę skrawaniem stali, metali i tworzyw sztucznych na maszynach sterowanych numerycznie.

Frezowanie cnc gwintów

Działalność została zapoczątkowana przez dwóch inżynierów, absolwentów AGH w Krakowie. Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów, własnych badań, doświadczenia i kompetencji stworzyło prężenie rozwijającą się oraz kompleksowo działającą firmę, która jest rzetelnym i uczciwym partnerem biznesowym.

Produkujemy szerokiej gamy komponenty na precyzyjnych maszynach CNC. Naszą specjalnością jest produkcja seryjna na automatach tokarskich CNC. Wytwarzane elementy trafiają do różnych sektorów przemysłu w kraju i za granicą.

Zadania realizujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bogato wyposażonemu parku maszyn, wykwalifikowanej kadrze oraz wielkostopniowej kontroli jakości. Wiemy, że wiedza jest ważna dlatego szkolimy załogę i motywujemy do rozwoju umiejętności niezbędnych przy wykonywaniu swoich obowiązków w firmie.

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015. Potrafimy realizować najtrudniejsze zadania produkcyjne.