O Nas

Obróbka Seryjna Metali i Tworzyw Sztucznych

SERWOTECH jest firmą, której kluczowym obszarem działalności jest wytwarzanie komponentów poprzez obróbkę skrawaniem stali, metali i tworzyw sztucznych na maszynach sterowanych numerycznie, maszynach CNC.

Frezowanie cnc gwintów

Działalność została zapoczątkowana przez dwóch inżynierów, absolwentów AGH w Krakowie. Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów, własnych badań, doświadczenia i kompetencji stworzyło prężenie rozwijającą się oraz kompleksowo działającą firmę, która jest rzetelnym i uczciwym partnerem biznesowym.

Produkcja seryjna na automatach tokarskich CNC

Produkujemy szerokiej gamy komponenty, części, podzespoły na precyzyjnych maszynach CNC. Naszą specjalnością jest produkcja seryjna na automatach tokarskich CNC. Wytwarzane elementy trafiają do różnych sektorów przemysłu w kraju i za granicą.

Specjalizujemy się w częściach i podzespołach krytycznych z uwagi na działanie końcowego produktu wymagających 100% kontroli jakości. Wykonujemy również części miniaturowe do mechanizmów wymagających wysokiej precyzji.

Zadania realizujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Produkcję seryjną i wielkoseryjną umożliwia nam unowocześniany i bogato wyposażony nasz park maszyn CNC, wykwalifikowana kadra oraz wielostopniowa kontroli jakości. Wiemy, że wiedza jest ważna dlatego szkolimy załogę i motywujemy do rozwoju umiejętności niezbędnych przy wykonywaniu swoich obowiązków w firmie.

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015. Potrafimy realizować najtrudniejsze zadania produkcyjne. Wybrane realizacje możecie oglądać na naszej stronie internetowej.