Gryf do hantli

Dla producenta sprzętu sportowego dużej sieci sklepów w Polsce wykonaliśmy serię gryfów do hantli. Gryf przewiduje zmianę obciążenie ciężarków. Posiada blokada obciążników za pomocą sprężyny zaciskowej. Gryf prosty gładki nie gwintowany do hantli o standardowej wadze 2 kg wykonany ze stali gatunkowej.

Partia próbna została wykonana w ilości 5 tyś sztuk. Detal przeszedł rygorystyczną kontrolę jakości na etapie obróbki wytwarzania i po wykonaniu powłoki antypoślizgowej, która wyróżnia się na rynku wyjątkową przyczepnością i pewnością chwytu.

Wymiary gryfu do hantli:

  • długość 35 cm
  • średnica 2,5 cm
  • ciężar około 2 kg

Krótki gryf do hantli 35cm

Sprzęt do siłowni dla producenta sprzętu sportowego

 

Gryfy po finalnej kontroli jakości zostały zapakowane w drewniane skrzynie na paletach. Dedykowanym transportem trafiło do klienta. Z uwagi na duże doświadczenie w precyzyjnej obróbce detali powierzchnia montażowa do obciążeń wykonana jest w wąskim zakresie tolerancji co zapewnia 100% skuteczność mocowania ciężarków i podwyższone bezpieczeństwo użytkownika w trakcie ćwiczeń.

Gryf został wykonany wg dokumentacji własnej przygotowanej przez zespół inżynierów – dział projektowy wg założeń i wymagań klientów. Poza przygotowaniem dokumentacji wykonawczej opracowaliśmy również proces technologiczny wytworzenia gryfu, aby był efektywny kosztowo dla klienta i spełniał swoje wymagania.

W ofercie firmy SerwoTech Rzeszów znajdują się również gryfy ze stałym obciążeniem – nie regulowanym, gryfy proste do sztangi. Istnieje również możliwość wykonania gryfów w mniej standardowych wymiarach wg zapotrzebowania i wytycznych klienta.

SerwoTech Rzeszów