Grzybek do produkcji folii kubełkowej

Grzybek do produkcji folii kubełkowej wykorzystywanej do izolacji fundamentów na budowie został wykonany dla producenta folii z branży budowlanej.

Produkcja seryjna detali stalowych na zamówienie

Proces produkcji detalu:

Grzybek do produkcji folii kubełkowej został wykonany ze stali automatowej na automacie CNC z przeciwwrzecionem z pręta ciągnionego fi 18mm.

Podczas procesu produkcyjnego detalu – grzybka do produkcji folii do izolacji fundamentów wykonano 5 przecinających się otworów. Cztery otwory promieniowe łączą się z centralnym osiowym otworem zasilającym. Służą one do dystrybucji próżni używanej w procesie produkcji czyli termoformowania folii kubełkowej do izolacji fundamentów.

grzybek do produkcji folii kubełkowej

Toczenie, Wiercenie CNC

CNC Rzeszów

Strona gwintowana detalu – grzybka używana jest do jego montażu na bębnie formującym. Średnica grzybka wynosi 17 mm. W procesie produkcyjnym wykorzystano toczenie oraz wiercenie CNC. Na maszynie wykonano gwint metoda toczenia gwintu. Po przechwyceniu i obcięciu detalu wykonano kształt główki formującej. Następnie detal został wyrzucony na taśmociąg odbiorczy w maszynie. Wielkość partii produkcyjnej wynosiła 25 tys szt.

Jeżeli jesteś zainteresowany produkcją seryjną detali i poszukujesz dobrego wykonawcy CNC zapraszamy do KONTAKTU. Napisz do nas lub zadzwoń. Nasz dział techniczny udzieli wszelkich niezbędnych informacji i przygotuje wycenę całego zlecenia.

CNC Rzeszów