Korpus czujnika temperatury cieczy

Produkcja korpusu czujnika temperatury cieczy

Korpus czujnika temperatury z powłoką niklową

Korpus czujnika temperatury z mosiądzu do pomiaru temperatury cieczy w procesach przemysłowych w zbiornikach, rurociągach, korpusach maszyn, urządzeń przemysłowych, w silnikach takich cieczy jak:

– olej, woda, glikol i inne media przemysłowe.

Detal został wykonany z okrągłego pręta mosiężnego M058 o średnicy 20mm na automacie tokarskim CNC z osią Y. W pierwszej operacji wytoczono gabaryt zewnętrzny fi 8 H7 oraz nacięto numerycznie gwint do typowego przyłącza procesowego M10 x1 z odpowiednim naddatkiem pod niklowanie detalu.

W następnej kolejności wyfrezowano z wykorzystaniem osi Y oraz C sześciokąt pod klucz SW17. Następnie wywiercono 6 otworów osadzonych centralnie na ściankach 6-kąta i wykonano w nich gwintowane sztywne M3 służące mocowaniu czujnika temperatury.

korpus czujnika temperatury cieczy

Na maszynie przechwycono detal i wykonano – wywiercono otwór centralny pod czujnik temperatury. Korpus o długości całkowitej 62mm / długość części pomiarowej 40 mm. Detal – korpus czujnika temperatury cieczy dostarczany – produkowany w partii produkcyjnej 5 tys sztuk. Był wykonywany w 2 wariantach:

  • wersja niklowana
  • wersja bez powłoki.

Powłoka antykorozyjna cynk nikiel

Wersja korpusu niklowana ( z powłoką niklową) o podwyższonej odporności na korozję umożliwia prace w bardziej agresywnych cieczach.

Jeżeli jesteś zainteresowany masową produkcją detali z metalu lub z tworzyw sztucznych i szukasz rzetelnego wykonawcy z Podkarpacia zapraszamy do KONTAKTU. Nasza firma CNC w Rzeszowie zajmuje się seryjnym wytwarzaniem detali dla firm i klientów indywidualnych z materiałów powierzonych lub własnych na podstawie przekazanej dokumentacji lub opracowanej przez nasz dział projektowy dla klientów w całej Polsce oraz państw UE.

Seryjna produkcja CNC detali z metalu