Malowanie KTL

Malowanie KTL – kataforeza jest to proces malowania elektroforetycznego, który ma na celu zabezpieczyć części metalowe przed korozją. Powłoka KTL spełnia bardzo wysokie wymagania odpornościowe, które są potwierdzone wynikami testów przeprowadzanych w komorach solnych i klimatycznych.

Kataforeza – jakość i estetyka

W naszej firmie wykonujemy detale, które są później malowane elektroforetycznie w firmie zewnętrznej !!!!

W wyniku zastosowania kataforezy powłoka staje się estetyczna, gdyż farba rozprowadza się równomiernie, dociera nawet w trudno dostępne miejsca tworząc szczelne powłoki.  Służy do zabezpieczania a także barwienia różnych powierzchni galwanicznych i metali takich jak: stal, aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, magnez, brąz czy żeliwo. Podłoże uzyskane dzięki pokryciu kataforezie charakteryzuje się wysoką twardością a także stanowi doskonałe zabezpieczenie mechaniczne.

Skuteczne zabezpieczenie detali z metalu przed korozją

Zastosowanie kataforezy

Malowanie KTL znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, szczególnie w materiałach aluminiowych, stalowych, żeliwnych, motoryzacji, obudowach maszyn i sprzętu ciężkiego itd. Podobnie jak malowanie proszkowe stanowi najskuteczniejsze zabezpieczenie elementów metalowych przed korozją.

Nakładanie powłoki KTL

Jeżeli chcesz aby Twoje detale, które wytworzymy z metalu uzyskały skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne zgłoś nam to na etapie projektu i wyceny zlecenia. Jeżeli masz pytania zapraszamy do KONTAKTU. Nasza firma zajmuje się seryjnym wytwarzaniem detali z metalu oraz tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów nie tylko z Rzeszowa, Podkarpacia ale również w całej Polsce i wielu państwach UE.

Malowanie KTL Rzeszów