Nakrętka specjalna pod klucz 12

Nakrętka specjalna sześciokątna została wykonana ze stali nierdzewnej AISI 303 (1.4305). Produkcja nakrętki była realizowana z prętów okrągłych fi 14 o długości 3 metry. W pierwszej kolejności wykonano kołnierz zewnętrzny oraz wyfrezowano sześciokąt pod klucz. Po przechwyceniu detalu w kolejnej operacji wykonano powierzchnię walcową pod gwint. Ostatnią operacją było nacięcie gwintu M10 x 1. Specjalna nakrętka kołnierzowa (rodzaj śrubunku) została wykonana do mocowania przyłączy procesowych – czujników w przyłączach procesowych.

6-kątna nakrętka pod klucz SW12

nakrętka specjalna pod klucz

 

Po obróbce mechanicznej skrawaniem detal przeszedł przez urządzenia do obróbki masowej (urządzenia polerująco – gratujące) w celu usunięcia ostrych krawędzi i zadziorów. Następnie detal umyto i wysuszono oraz poddano go kontroli jakości.

Wykonana nakrętka została spakowana w celu wysłania do klienta. Produkcja nakrętek kołnierzowych byłą realizowana z dokumentacji powierzonej przez klienta bez poprawek. Do jej wytworzenia wykorzystano materiał firmy Serwotech.

Produkcja nakrętek kołnierzowych

Produkcja seryjna nakrętki kołnierzowej – sześciokątnej wynosiła 25 tyś. sztuk w partii po 5 tyś. sztuk. Produkt został wykonany dla firmy, która produkuje drukarki przemysłowe na wszystkie rynki – cały świat. Jeżeli jesteś zainteresowany masową produkcją detali w tym śrub, nakrętek nietypowych zapraszamy do KONTAKTU. Nasza firma CNC zajmuje się seryjną produkcją detali z metali i tworzyw sztucznych dla firm w całej Polsce oraz państw UE.

Seryjna produkcja nakrętek specjalnych