Obróbka CNC metalowych części

Nasza firma specjalizuje się głównie w precyzyjnej obróbce skrawaniem CNC i obróbce metalu. Obróbka CNC zalicza się do metod produkcji ubytkowych, w których kształtowanie części odbywa się poprzez usunięcie nadmiaru materiału z surowca. Obróbka CNC charakteryzuje się wysoką precyzją, wydajnością oraz dokładnością. Oczywiście wszystko jest uzależnione od obrabiarki CNC, zastosowanych narzędzi oraz odpowiedniego doboru parametrów obróbki. Nowoczesne obrabiarki CNC doskonale sprawdzają się do produkcji części metalowych poprzez wysoką wydajność oraz automatyzację procesu produkcyjnego.

Obróbka CNC części z metalu

Obróbka CNC części metalowych zapewnia dużą elastyczność oraz znacząco skraca cały proces produkcyjny. Elastyczność znajduje odzwierciedlenie poprzez zmianę w programie już istniejącym a co za tym idzie produkcja różnych odmian części metalowych. Czas wykonania danych kształtów jest znacznie krótszy niż na obrabiarkach konwencjonalnych co pozwala zaoszczędzić czas oraz materiał, co daje zoptymalizowanie kosztów wytworzenia części.

Firma Serwotech zajmuje się głównie produkcją części metalowych o różnych gabarytach w większości na automatach tokarskich CNC. Są to maszyny, które pozwalają na produkcję w pełni automatyczną, dzięki czemu możliwe jest seryjne produkowanie dużych ilości precyzyjnych komponentów. Podstawą naszej produkcji jest wytworzenie części metalowych dla różnych sektorów przemysłu takich jak: motoryzacja, elektronika, przemysł metalowy, budownictwo, lotnictwo, systemy gaśnicze itd. Specjalizujemy się w obróbce CNC seryjnej części metalowych ze wszystkich dostępnych materiałów, jednak podstawą naszej działalności jest stal, stal nierdzewna, aluminium oraz tworzywa sztuczne. Pracujemy na materiale własnym jak i powierzonym.

Obróbka CNC części metalowych jest powszechnie w różnych gałęziach przemysłu.