Obróbka mechaniczna CNC

Czym jest Obróbka Mechaniczna CNC ?

Firma Serwotech oferuje usługi CNC w tym precyzyjna obróbka mechaniczna CNC blach, stali, aluminium, brązu oraz tworzyw sztucznych.

Obróbka mechaniczna CNC  to obróbka ubytkowa, która polega na ścinaniu wierzchniej warstwy obrabianego elementu, tak aby nadać mu pożądany kształt oraz zmienić jego właściwości. W temu celu używa się maszyn sterowanych komputerowo, przez co proces jest całkowicie zautomatyzowany. W zależności jakie chcemy uzyskać cechy geometryczne oraz chropowatości wyróżniamy cały szereg rodzajów obróbki mechanicznej takich jak toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie itp.

Zobacz, co oferujemy w ramach usług CNC

Obróbka mechaniczna z zastosowaniem maszyn sterowanych numerycznie pozwala uzyskać wysoką precyzję, dokładność a także powtarzalność. Obróbka CNC nie wymaga od operatorów bezpośredniego kontaktu z elementami, które są poddawane kształtowaniu, dzięki czemu proces jest wydajniejszy i bezpieczniejszy.

Naszą specjalnością jest obróbka mechaniczna CNC metali i tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w zakresie obróbki skrawaniem pozwalają nam na wytwarzanie precyzyjnych części dla różnych gałęzi przemysłu min. motoryzacyjnego, maszyn obróbczych, elektroniki, urządzeń wysokociśnieniowych, urządzeń gaśniczych, kolejowego itp. Obróbka mechaniczna CNC jest nieustannie ulepszana i  dostosowywana do coraz to nowszych technologii.

Wykonujemy również wszystkie prace dotyczące dokumentacji technicznej projektu, prototypowania części, detali przed zleceniem ich do produkcji seryjnej. W naszej firmie praktycznie każde uruchomienie produkcji precyzyjnego detalu jest poprzedzone wykonaniem modelu, który jest przedstawiony klientowi do zatwierdzenia.

Specjalizujemy się zarówno w krótkich seriach produkcyjnych jak i w produkcji wielkoseryjnej jaką zapewnia nasz park maszyn CNC.

GWARANCJA JAKOŚCI

Do głównych zalet Obróbki Mechanicznej CNC zaliczamy 

– powtarzalność procesu,

– minimalizacja odpadów,

– wysoka precyzja,

-powtarzalność elementów,

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu

 

Firma Serwotech oferuję obróbkę mechaniczną CNC

– rur,

– gwintów,

– stali,

-mosiądzu,

– aluminium,

– brązu,

-metalu,