Precyzyjna dysza ze stali nierdzewnej do drukarki

Precyzyjna dysza ze stali nierdzewnej 1.4305 lub AISI 303 do stosowania w przemysłowych drukarkach na liniach produkcyjnych. Jest wykorzystywana przez naszych klientów w produkcji spożywczej, przemysłowej oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest znakowanie przemysłowe wytwarzanych produktów.

precyzyjna dysza ze stali nierdzewnej

Dysza do drukarek przemysłowych

Dysza do drukarek do znakowania seryjnego produktów na liniach przemysłowych posiada gwint M4. Detal jest produkowany z pręta o długości 3 metry na automacie tokarskim CNC typu szwajcarskiego. Zawiera 4 precyzyjne otwory, najmniejszy o średnicy 0,5 mm lub 0,7 mm. Na powierzchni zewnętrznej wykonano frezowanie sześciokąta pod klucz płaski. Po przechwyceniu detalu za pomocą przeciwwrzeciona wykonano pozostałe operacje i wyrzucono detal na taśmociąg odbiorczy. W procesie kontroli jakości wykorzystano sprawdziany dla otworów oraz zautomatyzowany optyczny system pomiarowy firmy Keyence.

Produkcja seryjna dysz przemysłowych

Produkcja seryjna detalu odbywała się w oparciu o dokumentację powierzoną przez klienta drogą mailową. Wykonanie części było realizowane z materiału własnego firmy Serwotech. Wielkość serii produkcyjnej wynosiła około 2 tys. detali na partię.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy z dobrym parkiem przemysłowym do seryjnej produkcji detali z metalu, tworzyw sztucznych zapraszamy do KONTAKTU. Jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne elementy, detale, części przy użyciu naszych precyzyjnych maszyn CNC z dokumentacji powierzonej lub przygotowanej przez nasz dział projektowy. Z naszych usług obróbki metalu korzysta wielu klientów nie tylko w Rzeszowie ale w całej Polsce oraz krajach UE.

Usługi CNC – Serwotech