Produkcja części do drukarek przemysłowych

Miniaturowy wałek napędowy do mikrourządzeń

do mechaniki precyzyjnej / do silnika /

Część do drukarki przemysłowej została wykonana ze stali nierdzewnej z pręta okrągłego o średnicy fi 6 mm. Jest to element osadzany na 0ś / wałek silnika o średnicy 2 mm. Detal zawiera 4 otwory o średnicy 1,5 mm poprzeczne zabezpieczające przed poślizgiem na osi silnika.
Wymiary detalu:
– długość całkowita 13 mm
– średnica 5,1mm

Produkcja części do drukarek przemysłowych

Na końcu znajduje się zabierak w kształcie trójkąta z zaokrąglonymi rogami. Służy on do przeniesienia momentu obrotowego na współpracujący element. Na części detalu wykonano precyzyjną średnice fi 4 mm pod osadzenie łożyska. Końcówka trójkątna detalu wykonana została metodą frezowania CNC na automacie wzdłużnym – tokarskim. Wykonany detal ma zastosowanie do drukarek przemysłowych CNC. Został wykonany w ilości 3 tys sztuk dla producenta na rynek francuski.

Nasza firma CNC Serwotech Rzeszów zajmuje się precyzyjną masową obróbką metali i tworzyw sztucznych dla firm i klientów indywidualnych w Polsce oraz w UE. Wykonujemy detale, elementy, części z metalu wg dokumentacji powierzonej przez klienta lub wykonanej na zlecenie przez nasze studio projektowe i inżynierów w firmie. Zapraszamy do KONTAKTU.

Produkcja części do drukarek przemysłowych