Rygiel do zamka elektromagnetycznego

Wykonanie rygli elektromagnetycznych

Zgłosił się do nas serwisant mebli metalowych z zapytaniem o możliwość wykonania części zamiennych do zamków w szafkach. Firma ta od lat zajmuje się montażem oraz serwisem zamków do szafek z kontrolą elektronicznego dostępu. Zlecenie obejmowało wykonanie 500 szt rygli  – elementu zamka, który najszybciej się zużywa podczas pracy zamka. Klient dostarczył wzory części oryginalnych wymagających wymiany z uwagi na zużycie.

Rygiel do zamka elektromagnetycznego do szafek basenowych

Wymiary detalu – rygla zamka:
– długość 30mm
– średnica 12mm
– średnica robocza fi 8mm

Wykonanie rygli elektromagnetycznych dla producenta szafek metalowych z kontrolą dostępu został wykonany na tokarce CNC Mazak Multipleks.

Części zamienne do zamków elektromagnetycznych szafek

Produkcja części zamiennych do zamków

Nasz dział inżynierów odtworzył wymagane elementy zamka łącznie z wykonaniem dokumentacji rysunkowej, doborem materiałów oraz technologii jego wykonania. Detale zostały wykonane ze stali nierdzewnej o wysokich parametrach wytrzymałościowych odpornych na korozję. Części zamienne do szafek zostały wykonane z materiału, który mieliśmy na stanie. Detal przeszedł rygorystyczną kontrolę łącznie z testami funkcjonalnymi zamka. W następnej kolejności detale zostały spakowane do pudełek kartonowych. W przypadku tego detalu klient odebrał je osobiście.

Jeżeli jesteś zainteresowany produkcją seryjną detali i szukasz firmy z Rzeszowa zapraszamy do KONTAKTU. Specjalizujemy się w produkcji masowej części z tworzyw sztucznych jak również metalu. Nasz park maszyn CNC i zaplecze projektowe pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia dla klientów nie tylko w Polsce ale również w całej UE.

SerwoTech CNC Rzeszów