Skimmery olejowe do maszyn CNC

Skimmery olejowe stosowane są do usuwania oleju z powierzchni chłodziwa w maszynach CNC. Ma to na celu przedłużenie żywotności chłodziwa i pozwala w dłuższym okresie czasu zachować jego parametry.

Produkcja skimmerów do maszyn CNC

Znajdują one zastosowanie w maszynach CNC w których stosuje się chłodziwo w postaci emulsji takich jak:
– do tokarek cnc
– do obrabiarek wieloosiowych
– do automatów tokarskich cnc
– centrów obróbczych cnc
– do centrów tokarskich cnc
– do frezarek cnc 5 osiowych
– do centrów frezarskich cnc

Produkujemy skimmery taśmowe o różnej długości taśmy zbierającej olej dostosowanej do wymaganej głębokości zanurzenia w wannie na chłodziwo w maszynie cnc.

Istniejące na tynku rozwiązania (dostępne na tynku produkty tego typu skimmerów nie spełniały naszych oczekiwań) dlatego nasz zespół inżynierów zaprojektował własną wersję urządzenia do zbierania oleju z powierzchni chłodziwa. Skimmery wykonujemy na podstawie własnej dokumentacji

Skimmery do usuwania oleju z powierzchni chłodziwa

Komponenty mechaniczne oraz montaż podzespołów jest wykonywany w naszej firmie. Nasz skimmer charakteryzuje się wysoką skutecznością oddzielania oleju od chłodziwa.

Jako producent podzespołu do maszyn CNC dajemy gwarancję 24 miesiące na urządzenie oraz zapewniany wsparcie pogwarancyjne oraz części zamienne do skimmera. Skimmer występuje w wariantach mocowania:
– montaż na sztywno – stały
– na dedykowanej solidnej podstawie magnetycznej.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą zapraszamy do KONTAKTU. Zajmujemy się produkcją elementów, detali, części z metalu oraz tworzyw sztucznych w ilościach masowych. Wykonujemy zlecenia na podstawie dokumentów powierzonych przez klientów lub opracowanych przez naszych inżynierów Serwotech CNC. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy nie tylko w Polsce ale również na terenie UE w tym z Francji, Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Hiszpanii, Belgii i Holandii.

SerwoTech – Producent skimmerów olejowych do maszyn CNC