Trzpienie montażowe do tarcz szlifierskich

Uchwyty montażowe do tarcz szlifierskich

Trzpienie zostały wykonane z wysokogatunkowej stali narzędziowej dostarczonej w prętach o długości 3m. Detale służą jako narzędzia wspomagające produkcje w przemyśle lotniczym oraz w produkcji form wtryskowych. Wykonanie tego typu narzędzi wymaga zachowania wysokiej precyzji współosiowości części chwytowej do części roboczej (tzw bicia). Dzięki zastosowaniu precyzyjnych japońskich maszyn CNC w produkcji tych detali byliśmy w stanie zapewnić najwyższe wymagania jakościowe stawiane tego typu detalom.

Wykonanie trzpieni montażowych

Obecnie wykonujemy kilkanaście typów trzpieni mocujących które posiadamy w ofercie. Detale są wykonywane cyklicznie w partiach po kilkadziesiąt sztuk wg zapotrzebowania klienta w ilościach po kilkaset sztuk z każdego rodzaju. Odbiorca jest firma z doliny lotniczej!

Trzpienie mocujące są wykonywane zgodnie z wymaganiami klienta wg naszej dokumentacji i projektu. Trzpienie podlegają kontroli jakości na precyzyjnych maszynach optycznych w laboratorium Serwotech. Detale pakowane są w opakowania zbiorcze lub konfekcjonowane indywidualnie zgodnie z życzeniem klienta. Cześć trzpieni znakujemy na precyzyjnej znakowarce laserowej marki Keyence.

uchwyty montażowe
uchwyty do mocowania tarcz w szlifierkach
wykorzystywane do prac szlifierskich, ślusarskich w narzędziowniach przy produkcji form wtryskowych

Produkcje trzpieni montażowych – SerwoTech Rzeszów