centrum obróbcze cnc

Zakup centrum obróbczego cnc Nakamura

Centrum obróbcze Nakamura

Centrum tokarskie Nakamura Tome model STW 40 umożliwia 5-osiową obróbkę, gdzie narzędzie przesuwa się w osiach liniowych X,Y i Z oraz obraca się w osiach A i B, aby zbliżyć się do obrabianego przedmiotu w dowolnym kierunku. Nakamura Tome STW 40 to wielofunkcyjna maszyna CNC z dwiema konwencjonalnymi dolnymi głowicami i jedną wieżyczką frezującą z osią B do obróbki złożonych części. Dodatkowo maszyna posiada robot ładujący półfabrykaty (robot załadowczy) usprawniający proces produkcji wraz z paletowym magazynem na półfabrykaty.

5-osiowe centrum obróbcze CNC

Toczenie w stali nierdzewnej

zakup centrum obróbczego cncNa centrum obróbczym Nakamura STW 40 realizowane są usługi CNC z materiału powierzonego oraz własnego. Na centrum tokarskim Nakamura Tome STW 40 możliwe jest precyzyjne toczenie stali nierdzewnej, czarnej, automatowej, tworzyw sztucznych, aluminium, mosiądzu, brązu, żeliwa. Maksymalna średnica toczenia 400mm, maksymalna długość toczenia 1500mm.

Na centrum tokarskim CNC Nakamura STW 40 produkowane są szybko złączki hydrauliczne, końcówki do węży i przewodów hydraulicznych, tulejki stalowe gwintowane, korpusy narzędzi skrawających, nakrętki, zawory, specjalne śruby.

Jeżeli jesteś zainteresowany produkcją seryjną lub wielkoseryjną części z metalu lub z tworzy sztucznych zapraszamy do KONTAKTU.

Serwotech – Wielkoseryjna produkcja detali