Złączka do węża teflonowego

Złączka do węża teflonowego o średnicy 4mm z gwintem wewnętrznym calowym stożkowym NPT 1/4″ oraz dwoma gwintami zewnętrznymi M6 i M12x1 wykorzystywanego w przemysłowych urządzeniach drukujących. Wykonana została ze stali nierdzewnej automatowej 1.4305 lub inaczej AISI 303 do stosowania w przemysłowych urządzeniach.

Produkcja seryjna złączek ze stali automatowej

złączka do węża teflonowego

Produkcja złączki do węża teflonowego była realizowana dla klienta z dokumentacji powierzonej. Wykonanie złączki było realizowane z materiału firmy SerwoTech – z pręta okrągłego o przekroju 16 mm.  Wielkość serii produkcyjnej wynosiła około 1200 szt. na partię.

Proces produkcji przebiegał na automacie tokarskim CNC typu szwajcarskiego. Po załadowaniu pręta przez podajnik maszyny następowało toczenie CNC gabarytu detalu. Wykonano frezowanie CNC sześciokąta pod klucz 14mm, toczenie gwintów, podcięcie zabezpieczające wąż. Sztuka po obcięciu i przechwyceniu do przeciwwrzeciona przeszła kolejne operacje. Wiercenie osiowe, roztaczenie otworu i toczenie CNC gwintu stożkowego NPT. Na koniec wykonano fazowanie CNC i wyrzucenie sztuki na  taśmociąg odbiorczy po czym trafia ona do pojemnika odbiorczego obok maszyny.

Złączki ze stali nierdzewnej do drukarki przemysłowej

Zapraszamy do składania zapytań i do KONTAKTU. Nasza firma produkuje różnego typu złączki zaciskowe, skręcane do zastosowań w przemyśle, transporcie cieczy i gazów, w pneumatyce. Specjalizujemy się w złączkach ze stali nierdzewnej, czarnej,  mosiądzu oraz szerokiej gamie tworzyw sztucznych głównie POM-C. Wykonujemy również elementy, detale, części z tworzyw sztucznych i metali dla klientów w całej Polsce i UE w tym z Niemiec, Czech, Francji, Słowacji, Belgii. Nasze usługi CNC realizujemy wg dokumentacji technicznej klientów lub przygotowanej przez inżynierów Serwotech.

SerwoTech – Usługi CNC