linia technologiczna

Linia do Urządzeń Gaśniczych

Nasza firma Serwotech z Rzeszowa z końcem lutego odebrała nową linię technologiczną do produkcji komponentów urządzeń gaśniczych – gaśnic. Linia jest w pełni zautomatyzowana, wyposażona w przenośniki taśmowe i roboty. Dzięki temu proces produkcji jest w dużej mierze bezobsługowy. Inwestycja była dofinansowana w ramach programu 2.3.1 ze środków Unii Europejskiej.

Produkcja komponentów do gaśnic

linia technologicznaFirma z końcem lutego odebrała nową linię technologiczną do produkcji nakrętek aluminiowych M74 x 2 do komponentów urządzeń gaśniczych.  Linia produkcyjna jest w pełni zautomatyzowana, wyposażona w przenośniki taśmowe i roboty co pozwala w pełni usprawnić oraz przyśpieszyć częściowy lub całkowity proces produkcji seryjnej komponentów.

Proces produkcji jest w dużej mierze bezobsługowy, dzięki czemu pozwala na odciążenie pracowników od monotonnych i powtarzalnych czynności. Inwestycja została dofinansowana w ramach programu 2.3.1 ze środków UE.

Obróbka CNC metalowych części

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i poszukujesz firmy do produkcji seryjnej i wielkoseryjnej detali, komponentów zapraszamy do KONTAKTU. Sprawdź również nasze realizacje na stronie internetowej i możliwości produkcyjne – PARK MASZYN.

SerwoTech – seryjna produkcja komponentów